Salon i jadalnia W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Larisa

  Przedstawiamy kolekcję mebli LARISA - ekskluzywne meble w naturalnej okleinie dębowej z giętymi frontami, stylowymi uchwytami i zdobionymi szybkami. Kolekcja Larisa to meble charakteryzujące się niepowtarzalnymi półokrągłymi frontami wewnętrznymi oraz dbałością o jakość wykonania. Pełna gama elementów pozwoli umeblować salon, jadalnię, sypialnię czy gabinet w niepowtarzalnym stylu. Kolekcja dostępna w wielu wybarwieniach (dąb jasny, rustykalny, orzech, czereśnia, wenge etc.) oraz pod próbkę klienta. Meble dostępne także w opcji bez wzorów na szybie, z innymi uchwytami oraz na nóżce ludwik.

 • Laguna

  Kolekcja mebli LAGUNA to ekskluzywne meble stylowe w naturalnej okleinie dębowe ze stylowymi uchwytami oraz ozdobnymi szybkami. Kolekcja charakteryzuje się niepowtarzalnymi frontami giętymi oraz dbałością o jakość wykonania. Pełna gama produktów pozwoli umeblować salon, jadalnię, sypialnię czy gabinet w niepowtarzalnym stylu. Kolekcja dostępna w wielu wybarwieniach (dąb jasny, dąb rustykalne, czereśnia, orzech, wenge, dąb mleczny) oraz pod próbkę klienta. Opcjonalnie z innymi uchwytami, bez wzorów na szybach oraz na nóżce ludwik.

 • Magnat

  Magnat to ekskluzywne meble w naturalnej okleinie dębowej ze stylowymi uchwytami oraz zdobionymi szybkami. Kolekcja Magnat to meble stylowe charakteryzujące się półokrągłymi frontami zewnętrznymi oraz dbałością o jakość wykonania. Pełna gama elementów pozwoli umeblować salon, jadalnię, sypialnię czy gabinet w niepowtarzalnym stylu. Kolekcja dostępna jest w wielu wybarwieniach, także pod próbkę klienta,  opcjonalnie bez wzorów na szybach oraz z innymi uchwytami.

 • Zefir

  Zefir to klasyczna kolekcja mebli w naturalnej okleinie dębowej. Proste, lecz niezwykle eleganckie formy pozwolą umeblować pomieszczenie stylowo lecz bez zbędnego przepychu. Kolekcja dostępna w wielu wybarwieniach, z szybą gładką lub witrażem, opcjonalnie także na nodze ludwik.

 • Lena

  Proste geometryczne kształty w połączeniu z drewnem dębowym to podstawowa cecha wyróżniająca meble z kolekcji LENA.
  LENA to szeroki wachlarz mebli dla ludzi poszukujących nowoczesnego designu oraz ciekawych i niebanalnych rozwiązań.
  W skład całego systemu wchodzą łącznie 33 elementy, a każdy z nich dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych.

  Meble wykonane są z litego drewna dębowego w połączeniu z naturalną okleiną dębową. Możliwe zamontowanie podświetlenia ledowego w kilku kolorach.

 • Rossano

  Kolekcja Rossano składa się z funkcjonalnych elementów, którymi można wygodnie umeblować salon, jadalnię i sypialnię. Różnorodność brył z frontami z litego drewna dębowego w dwu kolorach: bianco i notte, pozwala na taką aranżację tych pomieszczeń, aby w pełni zaspokajały oczekiwania przyszłych użytkowników.

 • Verano

  Kolekcja Verano to połączenie prostych kształtów brył z doskonałym wykończeniem, nowoczesnego wzornictwa z najlepszymi tradycjami meblarstwa, funkcjonalności i lekkości i z wyszukanym smakiem. Kolekcja oferuje szeroki wybór brył z frontami z drewna dębowego w ciepłym kolorze orzecha antycznego.

 • Corino

  Kolekcja Corino łączy w sobie zamiłowanie do natury i funkcjonalną nowoczesność. Są to meble z frontami z litego drewna dębowego z elementami wykończonymi naturalną okleiną dębową w ciepłych kolorach dąb naturalny i orzech. Ciekawa wzorniczo tkanina zdobi wybrane elementy z kolekcji np. szczyty łóżek i froty komód. Ozdabiając jadalnie, salony i pełne uroku sypialnie, meble CORINO wnoszą do wnętrz klimat pełen elegancji i dobrego smaku.

 • Maganda

  Piękno naturalnych materiałów – drewna i okleiny dębowej, nowoczesna technologia i doskonałe wzornictwo to cechy wyróżniające Magandę, wysmakowaną kolekcję mebli przeznaczoną do salonu, jadalni i sypialni.

 • Afrodyta

  Afrodyta to klasyczna elegancka kolekcja, która sprawdzi się w jadalni i salonie. Oferowane w zestawie elementy daja swobodę w aranżacji wnętrz. Kolory: czereśnia patyna i rustikal patyna.

 • Monika

  Monika to kolekcja mebli dębowych o prostej, klasycznej linii.
  Niewielkie, lekkie bryły pasują do każdego wnętrza.
  Urok dębowego drewna podkreślają stylowe okucia.

 • Kinga
 • Anita
 • Remi
 • Amarant

  Kolekcja Amarant charakteryzuje się lekkością oraz nowoczesnym wzornictwem. Dostępna w trzech wariantach: Orzech ciemny, Dąb Sonoma, Lefkas ciemny. Szeroka gama brył pozwoli na umeblowanie salonu, jadali, pokoju dziennego czy sypialni.

 • Carla

  Kolekcja Carla to wyrafinowana elegancja i nowoczesne wzornictwo. Dostępna w trzech wariantach: Czekolada + capuccino połysk, Czekolada + biały połysk, Trufla + biały połysk. szeroka gama brył pozwoli na umeblowanie pokoju dziennego, salonu czy jadalni.

 • Alibi

  Surowe proste bryły w dwóch odcieniach Alaska i Lefkas to połączenie natury i nowoczesności. Szeroka gama brył pozwoli umeblować salon, pokój dzienny, gabinet i jadalnię.

 • System Ladis

  System Ladis to meble do salonu - szeroka gama brył w dwóch wybwieniach: dąb sonoma jasny lub czekolada plus fronty biały lakier. Nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność to właśnie system Ladis!

 • OLEK

  OLEK to system mebli do salonu - nowoczesne wzornictwo i wybór kolorów.

 • Craft

  Meble systemowe Craft w wielu wybarwieniach m.in. dąb Lancelot + sosna fano biała lub Jesion thermo + wiąz baron - nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie do pokoju dziennego